مشهد نارنجی

یونیک آپ - UNIQOP ؛ مرجع خرید مواد غذایی و تهیه غذای لذیذ ایرانی در آمریکا

21 اردیبهشت 00 ساعت 04:18
1 از 5 (1 رای)
در این مقاله از بخش رپورتاژ آگهی سایت مشهد نارنجی - معرفی مشاغل و کالاها- به معرفی اپلیکیشن غذای ایرانی یونیک آپ می پردازیم. سوپرمارکت آنلاین یونیک آپ - UNIQOP پلتفرمی برای فروش موادغذایی ایرانی در ایالت کالیفرنیا و مرجعی از رسپی انواع غذاهای لذیذ ایرانی برای مشتریان عل
یونیک آپ - UNIQOP ؛ مرجع خرید مواد غذایی و تهیه غذای لذیذ ایرانی در آمریکا

یونیک آپ - UNIQOP ؛ مرجعی کامل برای خرید مواد غذایی و تهیه غذای لذیذ ایرانی در آمریکا

سوپرمارکت آنلاین یونیک آپ - UNIQOP پلتفرمی برای فروش موادغذایی ایرانی در ایالت کالیفرنیا و مرجعی از رسپی انواع غذاهای لذیذ ایرانی برای مشتریان علاقمند به فوت و فن های آشپز های اصیل ایرانی در آمریکا.

امروزه استفاده از اینترنت به قدری با زندگی انسان ها عجین شده است که اکثر نیازهای روزمره خود را به صورت آنلاین تهیه می کنند و این امر بسیاری از کسب و کارها و فعالان اقتصادی را بر آن داشته است تا به صورت موازی در دنیای مجازی هم حضور داشته باشند.

همین موضوع رشد و گسترش روز افزون فروشگاه های آنلاین و سوپرمارکت های اینترنتی در فضای وب و شبکه های اجتماعی به همراه داشته است.

البته فروشگاه های آنلاین زمینه های فعالیت مختلفی دارند و در ایران،اروپا، آمریکا و جای جای دنیا با توجه به نیاز مشتری، نیازهای متفاوتی را برطرف می کنند.

این عرصه همواره تشنه ایده های جدید است، همانطور که اولین سوپر مارکت آنلاین فروش محصولات ایرانی در آمریکا با نام یونیک آپ - UNIQOP به تازگی توسط یک جوان ایرانی ساکن آمریکا به نام "حامد صفری" که سابقا در ایران نیز فعالیتهای استارتاپی در ایران را داشت در ایالت کالفرنیا شروع به کار نمود ه است.

فروشگاه اینترنتی یونیک آپ - UNIQOP مایحتاج و مواد غذایی تعداد زیادی از مهاجران ایرانی ساکن آمریکا را مطابق با ذایقه شان تامین می کند.

[caption id="attachment_181772" align="aligncenter" width="1024"] uniqop persian food[/caption]

یونیک آپ - UNIQOP در واقع این استارتاپ سوپرمارکتی ایرانیست که مجموعه ای کامل از تمامی برندهای معتبر مواد غذایی ایرانی را برای مشتریان فراهم کرده تا نیاز تمامی سلایق را با هر نوع ذائقه و بودجه ای تامین کنیم.

"حامد صفری" معتقد است، در موضوع فروشگاه های اینترنتی در بسیاری از مواقع به عنوان یک مرجع شناخته می شوند یک مرجع که نه تنها در حوزه فروش و کیفیت محصول فعالیت دارد بلکه در حوزه توضیحات، بررسی و ارائه در مورد یک محصول هم محتوا ارائه می دهد.

وی می گوید، دگرگونی های بزرگ در تکنولوژی و بازاریابی امروزه همه معادلات بازاریابی سنتی رخ داده است از این قطعا مهم ترین نکته برای حضور در فضای مجازی اعتماد سازی بین برند و مخاطب است، مخاطب تا زمانی که اعتماد نداشته باشد برای محصول شما پول پرداخت نمی کند.

وی می افزاید، یونیک آپ - UNIQOP جزو معدود سوپرمارکت هایی است که همواره اجناس را با تخفیف ارائه می دهد و علاوه بر تمام ویژگی های فوق خرید از این فروشگاه باعث صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان می شود.

در واقع ایرانیان مقیم آمریکا می تواند همزمان با یک خرید خوب و مطمئن، از ارسال رایگان در کوتاه ترین زمان و دیگر ویژگی های هیجان انگیز فروشگاه لذت ببرند.

پلتفرم سوپرمارکت آنلاین یونیک آپ - UNIQOP در کنار بخش فروشگاهی، رسپی انواع غذاهای لذیذ ایرانی را نیز دارد و مشتریان می توانند با دسترسی به سایت این فروشگاه آنلاین دستور تهیه انواع غذاهای ایرانی را به همراه فوت و فن های آشپز های اصیل ایرانی به صورت رایگان تهیه کنند.

وی می گوید، طراحی وب سایت این سوپر مارکت آنلاین را به گونه ای است که غیرایرانی ها احساس نکنند این سوپرمارکت آنلاین تنها برای یک اقلیت قومی است و اینگونه کم کم فرهنگ غذایی ایرانیان به غیر ایرانیان هم معرفی می شود.

وی در انتها اظهار داشت:هم اکنون اپلیکیشن های اندروید و آی او اس فروشگاه در اپلیکیشن مارکت های معتبری چون گوگل پلی و اپ استور منتشر شده است.

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره یونیک آپ - UNIQOP ؛ مرجع خرید مواد غذایی و تهیه غذای لذیذ ایرانی در آمریکا نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: آمریکا،کالیفرنیا،غذای ایرانی،یونیک آپ،اپلیکیشن،رستوران