مشهد نارنجی
دانلود رایگان کتاب pdf بازگشت به عشق (و ازدواج)

دانلود رایگان کتاب pdf بازگشت به عشق (و ازدواج)

روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 9.4 مگابایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: رایگان

معرفی محصول:

بازگشت به عشق ، هارویل هندریکس pdf رایگان کتاب بازگشت به عشق ، نویسنده: هارویل هندریکس ، از بهترین کتاب های روانشناسی عشق ، کتابی برای بازگشت به عشق و ازدواج که هر زوجی برای خوشبختی باید آن را بخواند.

این کتاب روزنه ای امیدوارانه تر و دقیق تر را به سوی روابط احساسی می گشاید. ازدواج حالتی ایستا و راکد آن هم بین دو شخص تغییر ناپذیر نیست. ازدواج سفری روانی و روحی است که با شور و حال و سرمستی جذب شدن آغاز شده و مسیر خود را از میان گذرگاه ناهموار و پر پیچ و خم «خودشناسی» ادامه می دهد و نهایتا به خلق کانونی صمیمی ، شاد و همیشگی می انجامد. صرف نظر از این که این دید و نگرشی خاص توانایی ها و امکاناتی را که به شما ارائه می دهد، درک کنید یا به آن اعتقاد چندانی نداشته باشید، خوشبختی شما نه به پیدا کردن «همسر ایده آل» بلکه به میزان تمایل شما به کشف و درک بخش های پوشیده و پنهان وجود خودتان بستگی خواهد داشت.
هارویل هندریکس در سال 1965 در دانشگاه شیکاگو-که دکترای خود را در رشته ی روانشناسی از همان دانشگاه اخذ کرده بود، آغاز به کار کرد. او هم چنین از مدرسه ی عالی الهیات موفق به اخذ لیسانس الهیات گردید و لیسانس دیگر او در رشته ی علوم انسانی از دانشگاه مرسر امریکا می باشد. دکتر هندریکس در انجمن مشاورین امریکا یک دیپلمات بوده و نیز عضو کلینیک انجمن بین المللی تحلیل رفتار متقابل، و نیز از اعضای انجمن روان درمانی گروهی امریکا می باشد.
در بخشی از این کتاب می خوانیم :
"به طرز حیرت انگیزی، برای بسیار از زوج ها بستن خروجی های فاجعه آمیز به مراتب از بستن چندین و چند خروجی کوچکی که در گوشه و کنار دارند، مشکل تر است. به عبارت دیگر ، ممکن است برایشان ساده تر باشد تا طلاق بگیرند، اما از ساعات تلویزیون تماشا کردنشان آن هم فقط به مدت سه ماه نکاهند."

این کتاب را می توانید بصورت کاملا رایگان دانلود نمایید.دانلود رایگان کتاب pdf بازگشت به عشق (و ازدواج)
محصول: دانلود رایگان کتاب pdf بازگشت به عشق (و ازدواج)
تاریخ به روزرسانی: 1401/5/21
قیمت: رایگان
حجم فایل: 9.4 مگابایت
تلفن فروشنده: 09336877408
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره دانلود رایگان کتاب pdf بازگشت به عشق (و ازدواج) نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (1)
ترتیب
زینب عفتی (خریدار این محصول) کد: 2367

سلام و ادب از دانلود رایگان بی نهایت سپاسگزارم

پاسخ
1401/2/4
ans_result_2367
کلمات کلیدی: دانلود ، دانلود رایگان ، بازگشت به عشق ، ازدواج ، بازگشت به عشق و ازدواج ، دانلود کتاب pdf
پشتیبانی: پشتیبانی در تلگرام 09336877408
09336877408
پشتیبانی
پشتیبانی