مشهد نارنجی

شفای زندگی لوئیز هی - دانلود رایگان pdf کتاب

شفای زندگی لوئیز هی - دانلود رایگان pdf کتاب

روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 1.9 مگابایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 2,000 تومان

معرفی محصول:

دانلود کتاب شفای زندگی لوئیز هی

دانلود کتاب شفای زندگی نوشته ی «لوئیز ال هی» یکی از نویسندگان، سخن وران و درمان گرهای تاثیرگذار در دنیا است. این کتاب در زمینه ی خودسازی، تحول جسم و جان و ذهن و همین طور پزشکی کلی نگر در سراسر دنیا بسیار معروف است. شفای زندگی در چهار بخش و 16 فصل تدوین شده است. نویسنده در بخش اول پیش از شروع با ارائه پیشنهاداتی به خوانندگان درباره چگونه مطالعه کردن این کتاب، معرفی نکات و نگاه کلی خود مقدمه چینی می کند.

بخش دوم با عنوان جلسه یی با لوییز در هشت فصل ریشه های فکری و مشکلات را معرفی می کند و قدم به قدم گام های آگاهی را با مثال هایی ملموس از زندگی پیش می برد. مشکل چیست؟ مشکل از کجا پدید می آید؟ آیا حقیقت دارد؟ حالا چه کار می کنیم؟ و … از عناوین اصلی این بخش هستند. سومین بخش از این کتاب با عنوان به کار بردن این آرمان ها در شش فصل و دو پیوست، برای ایجاد تغییر و تحول در هر یک از موضوعات موردتوجه که آدم ها بیش ترین چالش هارا در آن زمینه ها دارند؛ مثل روابط، کار، موفقیت، ثروت و جسم پیشنهاداتی را ارائه می کند.

لوئیز هی در فصل پانزدهم کتاب شفای زندگی در یک جدول مفصل به هریک از بیماری ها اشاره می کند و علل احتمالی پدید آمدن آن ها و همین طور الگوی ذهنی جایگزین را معرفی می کند.لازم به توضیح است این فصل در واقع حاوی مطالب کتاب دیگری از لوییز هی به نام شفای تن است. نویسنده در بخش چهارم از این کتاب داستان زندگی خود را روایت می کند. لوئیز هی با این جمله، کتاب حاضر را به خوانندگان خود تقدیم می کند: «امیدوارم این هدیه، یاری تان کند تا آن جایگاه درونی را که خانه ی حرمت و عشق خالص و پذیرش خود است، بیابید.» انتشارات «معیار اندیشه» چاپ چهارم این کتاب را در سال 1393 منتشر کرده است.

دانلود کتاب شفای زندگی

دیو بران رییس سازمان پیشرفتهای درونی داناپوینت کالیفرنیا درباره این کتاب میگوید:

اگر به جزیره ای دورافتاده تبعید می شدم و تنها می توانستم یک کتاب را همراه خود ببرم، چه بسا کتاب شفای زندگی لوییز هی را با خود می بردم.

کتاب شفای زندگی نه تنها شیره ی وجود آموزگاری بزرگ، که جوهر قدرتمند و تجربه شخصی بانویی بزرگ نیز هست. لوییز در این کتاب شگفتی انگیز ما را در بخشی از سفر تکاملی اش با خود همراه می کند. داستان زندگیش – که مختصراً در اینجا به آن اشاره شده و به نظر من، خود کتابی دیگر است – حس شفقت و تحسین مرا برانگیخت. معتقدم هرآنچه باید درباره زندگی و درسهایش، و شیوه کار با خویشتن بدانید تماما در اینجا آمده است. این دانش یک راهنمای ارجاعی را نیز شامل میشود که برای الگوهای احتمالی ذهنی که در پس امراض نهفته است به کار می رود. تجربه شخصی من می گوید که این راهنما بی همتا و درخور توجه است. اگر انسانی که به گوشه یی دورافتاده تبعید شده است به طریقی این کتاب را بیابد هرآنچه باید در این زندگی و برای این زندگی بداند خواهد دانست.

خواه در جزیره یی پرت و دورافتاده باشید و خواه نه، حتی اگر «تصادفا» به کتاب لوییز هی دست یافته اید مطمئن باشید که راه خود را پیدا کرده اید. کتابهای لوییز و نوارهای شایان توجهش دربارهٔ شفا و کلاسهای الهام بخش او، هدایای اعجاب آوری برای دنیایی محنت زده است.

خدمتم در راه کمک به بیماران ایدز موجب دیدارم با لوییز، و کاربرد شیوه هایی شد که او برای شفا توصیه می کند. برای هر بیمار ایدز که نوار کاست لوییز را گذاشتم، در نخستین جلسه پیام او را گرفت.

احترام و محبت من نسبت به لوییز، از آنجا نیرو گرفت که دیدم بیماران عزیزم چه سریع و آسان بهبود مییابند. من در زندگی خود، از نعمت استادانی بزرگ و حتی قدیسان و شاید آواتارها نیز بهره مند بوده ام. با این حال، لوییز آموزگاری بزرگ است که به دلیل ظرفیت عظیمی که برای گوش فرا دادن و محبت بی قید و شرط دارد، می توان همراه او ظرف شست و با او سخن گفت. مفتخرم از این که شما را دعوت می کنم تا این کتاب را جزئی از زندگی خود سازید؛ زیرا شما و این کتاب، لیاقت این پیوند را دارید!

دانلود کتاب شفای زندگی

فهرست مطالب

پیشگفتار

بخش اول: مقدمه

پیشنهادهایی به خوانندگانم

نکاتی دربارهٔ فلسفه ام

فصل اول: آنچه معتقدم

بخش دوم: جلسه یی با لوییز

فصل دوم: مشکل چیست؟

فصل سوم: مشکل از کجا پدید می آید؟

فصل چهارم: آیا حقیقت دارد؟

فصل پنجم: حالا چه کار می کنیم؟

فصل ششم: مقاومت در برابر دگرگونی

فصل هفتم: شیوهٔ دگرگونی

فصل هشتم: نوسازی

فصل نهم: تمرین روزانه

بخش سوم: به کار بردن این آرمانها

فصل دهم: روابط

فصل یازدهم: کار

فصل دوازدهم: موفقیت

فصل سیزدهم: ثروت

فصل چهاردهم: جسم

فصل پانزدهم: فهرست بیماریها

الگوهای تازه ذهنی

بخش ویژه: جابه جا شدن مهره های ستون فقرات

بخش چهارم

فصل شانزدهم: داستان من

شفای زندگی لوئیز هی - دانلود رایگان pdf کتاب
محصول: شفای زندگی لوئیز هی - دانلود رایگان pdf کتاب
تاریخ به روزرسانی: 1402/7/29
قیمت: 2,000 تومان
حجم فایل: 1.9 مگابایت
فروشنده: رز فایل
تلفن فروشنده: 09010873800
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره شفای زندگی لوئیز هی - دانلود رایگان pdf کتاب نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: دانلود ، رایگان ، کتاب ، پی دی اف ، علوم غریبه ، سایت
پشتیبانی: رز فایل
09010873800
پشتیبانی
پشتیبانی