مشهد نارنجی
دانلود رایگان کتاب  ایلیاد هومر pdf

دانلود رایگان کتاب ایلیاد هومر pdf

1 از 5 (1 رای)
روش دریافت: دانلود فایل
حجم فایل: 10.4 مگابایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: رایگان

معرفی محصول:

کتاب ایلیاد اثر حماسی و جاوانه شاعر یونانی هومر است. در این کتاب شعری حماسی از هومر است که در 750 سال قبل از میلاد سروده شده است. قهرمان شماره یک ایلیاد آشیل است . آشیل همانند سیاوش شاهزاده ی ایرانی رویین تن است اما این قهرمان اسطوره ای یک نقطه ضعف دارد و آنهم آسیب پذیری او از ناحیه پاشنه پا هست.

کتاب ایلیاد به داستان تاریک ترین بخش از جنگ تروآ می پردازد و در مرکز توجه خود، بزرگترین جنگجو و قهرمان یونان یعنی آشیل و ستیزه ی او با آگاممنون را قرار داده است.

ولفگانگ پترسن کارگردان آمریکایی در سال 2004 فیلمی حماسی از داستان آشیل و نبرد تروا تهیه کرد. برد پیت چهره مشهور هالیوودی در این فیلم نقش آشیل قهرمان اسطوره ای یونان را بازی می کند.

داستان فیلم برگرفته از ایلیاد، اثر حماسی شاعر یونانی هومر است که پی آمدهای جنگ 10 ساله تروآ را از آغاز تا پایان نشان می دهد. در این فیلم بازیگرانی همچون برد پیت، اریک بانا، اورلاندو بلوم، برایان کاکس، دیانه کروگر، شان بین، رز بیرن، جولی کریستی، سافرون باروز و پیتر اوتول ایفای نقش می کنند.

آشیل (به یونانی: Ἀχιλλεύς, Akhilleus) شکل فرانسوی نام آکیلیس قهرمان اسطوره ای یونان در داستان جنگ تروآ است. آشیل پسر پلئوس (پهلوان یونانی و از یاران هراکلس) و یک پری دریایی به نام ثتیس و قویترین جنگجوی یونانیان در جنگ تروآ و قهرمان حماسه ایلیاد هومر بود. تمامی پیکر او به جز پاشنه پایش رویین بود و همین بخش تنش هم مرگ او را رقم زد.

دانلود رایگان کتاب  ایلیاد هومر pdf
محصول: دانلود رایگان کتاب ایلیاد هومر pdf
تاریخ به روزرسانی: 1399/11/22
قیمت: رایگان
حجم فایل: 10.4 مگابایت
تلفن فروشنده: 09336877408
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره دانلود رایگان کتاب ایلیاد هومر pdf نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ایلیاد ، اودیسه ، هومر ، دانلود ، رایگان ، کتاب
پشتیبانی: پشتیبانی در تلگرام 09336877408
09336877408
پشتیبانی
پشتیبانی