مشهد نارنجی
دانلود رایگان کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا

دانلود رایگان کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا

روش تحویل: لینک دانلود فایل
مبدإ ارسال: تهران
نمودار قیمت قیمت برای شما: 6,500 تومان

معرفی محصول:

درباره کتاب صوتی ماوراء طبیعی شدن

دکتر جو دیسپِنزا نویسنده کتاب ماوراء طبیعی شدن درک ما از جهان و مهم تر از همه، اعتقادات ما در مورد آنچه جسم انسان قادر به دستیابی به آن هست را به چالش می کشد. او از طریق تلفیقی از تحقیقات علمی و بینش معنوی، مخاطب را در معرض این واقعیت قرار می دهد که ابعادی فراتر از ادراک نیز وجود دارد. این بعد، کوانتوم نامیده می شود. مکانی که شامل اطلاعات و پتانسیل های نامتناهی است.

دکتر دیسپِنزا اعتقاد دارد که بیش تر جهان خالی است، به عبارت دیگر فاقد ماده است. هنگامی که به یک اتم نگاه می کنیم می توانیم آن را ببینیم. با این حال، آن فضا خالی نیست بلکه پر از انرژی و امکانات بالقوه است. در سطح کوانتومی، به دلیل سرعت حرکت ذرات، انرژی بیش تری از ماده وجود دارد و با سرعت نور، ماده به انرژی تبدیل می شود. در فرکانس های بالا، ماهیت کامل همه چیز از انرژی، اطلاعات و آگاهی است. ما با تبدیل شدن به هیچ کس و هیچ چیز در هیچ زمان، به این واقعیت دسترسی پیدا می-کنیم.

هرچه امواج مغزی کندتر می شود و از ذهن تحلیلی و واقعیت مادی خود خارج می شویم، سیستم عصبی خودمختار بیش تر فعال می شود. ما به انرژی آگاهی خالص تبدیل می شویم و با دنیای کوانتوم ارتباط برقرار می کنیم. این فرکانس ما را بالا می برد که می توانیم از آن برای برقراری ارتباط با اطلاعات و امکانات جدید خارج از محدوده زمان استفاده کنیم. با بالا رفتن سطح فرکانس، می توانیم به قلمرو یکپارچگی برسیم. در اینجا، تمام ماده به انرژی حاوی اطلاعات تبدیل شده است، و زمان همه فضا را در لحظه حال فرو ریخته است. آینده و گذشته ای وجود ندارد. در این مکان، با آگاهی کل ارتباط برقرار می کنیم. بنابراین، ما از هیچ چیز به همه چیز، همه کس، همه جا و همه زمان تبدیل می شویم. اینجا مکان امکانات نامحدود است. اگر بتوانیم به قلمرو یکپارچگی دست پیدا کنیم، پس می توانیم در هرچیز، هرکس، هرمکانی و هر زمانی باشیم.

فصل اول تا چهارم کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن

جو دیسپنزا در فصل اول ماورای طبیعی شدن داستان های جالب و پر مهیجی درباره ی چند نفر از دانشجویان خود بازگو می کند که توانسته اند با ماورای طبیعی شدن زندگی خود را نجات دهند که قطعا برای شما هم جذاب و لذت بخش خواهد بود.

در فصل دوم، در مورد نحوه عملکرد ذهن، احساسات، استرس، امواج مغزی، توجه، انرژی و… اطلاعاتی به شما می دهد تا ذهن شما را برای سفر به جهان کوانتوم آماده کند. در فصل سوم کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن، تمارینی به شما آموزش داده میشود تا بتوانید به دنیای کوانتوم سفر کنید و همینطور یاد می گیرید که چگونه تمرکز خود را از روی مشکلات، رنج، احساسات و… بردارید و انرژی خود را با آنچه از قبل در میدان کوانتوم وجود دارد هماهنگ کنید. در فصل چهارم، جو دیسپنزا مراقبه ای پر طرفدار بنام پاکسازی مراکز انرژی برایتان آماده کرده تا بتوانید کیفیت زندگی خود را با آن ارتقاء دهید.

فصل پنجم تا هفتم کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن

در فصل پنجم کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن، شیوه ی تنفس قدرتمند را یاد می گیرید تا بتوانید میدان انرژیکی اطراف خود را قوی کنید. همینطور یاد خواهید گرفت چگونه با احساس کردن چیزی که می خواهید آن را به زندگیتان دعوت کنید. در فصل ششم کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن، جو دیسپنزا برای درک بهتر شما از موضوعات، داستان چند تن از دانشجویان خود را عنوان می کند تا با تجربه هایشان ارتباط بگیرید. جو می گوید اگر آنها توانسته اند کارهای غیر عادی انجام دهند شما هم می توانید. در فصل هفتم کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن، دکتر جو دیسپنزا در باره قلب منسجم صحبت می کند و به شما یاد می دهد چگونه بر محیط تسلط داشته باشید و تأثیر گذار باشید.

فصل هشتم تا دهم کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن

در فصل هشتم کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن، جو دیسپنزا به شما یاد می دهد که چگونه ذهن خود را در حالت خلسه گی قرار دهید تا ذهنتان بتواند بدون هیچ گونه تحلیل و بررسی ضمیر ناخودآگاه شما را به گونه ای صحیح برنامه ریزی کند و راه حل هایی به شما می دهد که واقعیت زندگیتان را خلق کنید.

در فصل نهم کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن، مراقبه قدم زنان برایتان طراحی شده است که به شما کمک می کند به صورت ذهنی وارد آینده شوید، جو دیسپنزا در این فصل به شما می آموزد که چگونه به آن شخصیتی که میخواهید تبدیل شوید.

در فصل دهم کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن، دکتر جو دیسپنزا، مطالب را با زاویه دید جدیدی برایتان آماده کرده تا به درک بهتری از مباحث برسید بلکه بتوانید حقایق جهان را به شخصه تجربه کنید.

فصل یازدهم و دوازدهم کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن

در فصل یازدهم کتاب ماورای طبیعی شدن، در مورد امکان های دنیایی که خارج از حواس ما می باشد سخن گفته شده تا سفر به بُعدی ناشناخته که به لحاظ زمانی و مکانی خارج از مختصات دنیا می باشد.

در فصل دوازدهم دکتر جو دیسپنزا در مورد غده پینه آل و نوع کارایی آن اطلاعات بی نظیری به شما می دهد تا بتوانید تجربه های بی نظیری در زندگی کسب کنید، غده پینه آل در مغز شما قرار دارد که میدان کوانتوم را به تصاویر واضح در ذهن ما تبدیل می کند دقیقاً مشابه تلویزیون که ما امواج را به شکل صدا یا تصویر دریافت می کنیم و در این فصل یاد می گیرید که چگونه غده پینه آل خود را فعال کنید.

فصل آخر کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن

در فصل سیزدهم کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن، جو دیسپنزا درباره اتحاد و یکپارچگی قلبی تعداد زیادی از شاگردان خود می گوید که آن ها را به یک قصد و نیت که آن هم خیر خواهی برای یکدیگر است دعوت می نماید که اینکار باعث تأثیر گذاری انرژیکی آنها بر روی یکدیگر می شود و این عمل می تواند زندگی بهتر و سالم تر، سلامتی بیشتر، ثروت بیشتر و موهبت های فراوانی را به سمت آن ها بکشاند.

جو دیسپنزا در این خصوص اطلاعات زیادی برایتان گرد آوری کرده بلکه بتواند در تأثیر گذار بودن شما کمکی کرده باشد. حتماً شنیده اید که میگویند، اول برای دیگران دعا کن بعد خودت! زیرا دعای اینگونه زودتر مستجاب می شود. به اینکار از لحاظ معنوی می توان با این دید نگاه کرد ولی از لحاظ علمی دکتر جو دیسپنزا در کتابش بیشتر برایتان توضیح خواهد داد.

جو دیسپنزا در این فصل در همین مورد و البته بسیار جا افتاده صحبت می کند و در آخر دکتر جو دیسپنزا می گوید؛ اگر شما هم با باوری قدرتمند تمرین و مراقبه کنید به شما این اطمینان را می دهم که بی نظیر ترین رویدادها در انتظار شما نشسته است.

فهرست کتاب ماورای طبیعی شدن :

 • پیشگفتار
 • مقدمه
 • فصل 1: گشودن درها به روی ماوراء الطبیعه
 • فصل 2: لحظه ی اکنون
 • فصل 3: قرار گرفتن در جریان امکان های جدید در میدان کوانتومی
 • فصل 4: تبرک مراکز انرژی
 • فصل 5: شرطی کردن بدن نسبت به ذهنیت جدید
 • فصل 6: بررسی موردی: نمونه های زنده ی حقیقت
 • فصل 7: هوش قلبی بخش رنگی کتاب
 • فصل 8: فیلم ذهنی/ زیبابین
 • فصل 9: مراقبه در حین راه رفتن
 • فصل 10: بررسی موردی: واقعیت بخشیدن
 • فصل 11: مکان-زمان و زمان-مکان
 • فصل 12: غده ی پینه آل
 • فصل 13: پروژه ی انسجام: ساختن دنیایی بهتر
 • فصل 14: بررسی موردی: شاید برای شما هم پیش بیاید
 • پسگفتار

کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن همان غول چراغ جادوست!

با کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن آرزوهای محال را برای خود به واقعیت تبدیل کنید و خودتان را یکبار برای همیشه از بند اسارت خود ساخته رهایی بخشید و قدرت درونتان را افزایش دهید و رویاهای بزرگتری در نظر بگیرید و مطمئن باشید کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن همان کتابیست که برای نجات زندگی شما آمده است. این یک شانس نیست یک هشدار هم نیست بلکه یک دعوت است که زندگی خود و فرزندانتان را نجات دهید و آگاهی بالقوه ی خودتان را کشف کنید و به نسل های بعدی انتقال دهید.شما نه تنها زندگی خود را بلکه زندگی نسل های بعد از خودتان را هم با آگاهی از این قوانین میتوانید تضمین کنید، سلامتی، ثروت، آرامش و ماوراء طبیعی شدن برای تبدیل شدن به فردی غیر عادی منتظر شماست. قطعاً شما هم دلتان می خواهد غول چراغ جادو داشته باشید تا هر آنچه که میخواهید برایتان فراهم کند اکنون میتوانید به کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن به چشم یک غول چراغ جادو نگاه کنید که می تواند شما را به تمام خواسته هایتان برساند.

دانلود رایگان کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا
محصول: دانلود رایگان کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا
تاریخ به روزرسانی: 1400/12/4
قیمت: 6,500 تومان
تلفن فروشنده: 09336877408
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره دانلود رایگان کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: دانلود ، رایگان ، کتاب ، صوتی ، طبیعی شدن ، جو دیسپونیزا
پشتیبانی: پشتیبانی در تلگرام 09336877408
09336877408
پشتیبانی
پشتیبانی