مشهد نارنجی

دانلود رایگان کتاب شفای فرشتگان نوشته دکتر دورین ویرچو pdf

دانلود رایگان کتاب شفای فرشتگان نوشته دکتر دورین ویرچو pdf

روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 949 کیلوبایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 3,000 تومان

معرفی محصول:

قدرت شفابخش فرشتگان بی نهایت است. آنها می توانند گرفتاری های ما را در حیطه روابط،شغل، مسائل مالی، مشکلات مسکن و دیگر نابسامانی ها در زندگی مرتفع سازند. با پیروی از چند مرحله می توانیم یاری ایشان را جلب نماییم :

اول: طلب کمک کنید: قانون اختیار میگوید که فرشتگان بدون اجازه شفاهی ما نمیتوانند در زندگی ما مداخله نمایند. تنها یک استثناءوجوددارد، آنهم زمانی است که زندگی ما در خطر است. در این صورت بی فوت وقت وارد عمل می شوند، در غیر این صورت ما باید از فرشتگان تقاضای کمک کنیم.

دوم: مشکل را به خداوند و فرشتگان بسپارید به بیماری خود و یا مشکل فکر نکنید بلکه آن را کاملا به خداوند و فرشتگان بسپارید به آنها راه حل نشان ندهید آنها خود بهتر از شما میدانند ریشه ی مشکل کجاست و آن را به بهترین شکل حل میکنند...

هیچ چیز در این کتاب به مفهوم نادیده انگاشتن مراقبتهای پزشکی و رایج نیست. بعنوان مثال اگر شما تحت بهبود خاصی قرار دارید تحت هیچ شرایطی نمیتوانید بدون مشاوره قبلی، درمانتان را قطع کنید. شفای فرشتگان میتواند به تاثیرگذاری معالجات پزشکی و متعادل سازی آن کمک کند.

فهرست مطالب کتاب شفای فرشتگان

مقدمه: دکتر درین ویرچو
فصل اول: افتان و خیزان به جاده تعالی
فصل دوم: سایه ملائک بر زندگی عاشقانه
فصل سوم: تفضل های فرشتگان برای خانواده
فصل چهارم: كالبد صعود كننده
فصل پنجم: رسالت زيستن و مشي حرفه اي
فصل ششم: فرشتگان طبيعت و حيوانات
فصل هفتم: ملائك پس از مرگ و شفاي اندوه
فصل هشتم: چگونگي ياري ملائك در دنياي مادي
فصل نهم: مقام امن معنوي در جوار ملائك
فصل دهم: ملائک در کالبد خاکی

بخش ابتدایی کتاب را با هم میخوانیم:

این تنها یک خیال نیست. فرشتگان هم اکنون بیشتر از هر زمانی، فارغ از مکان و موقعیت، در میان ما حضور دارند. افراد بسیاری از مواجه با این وجودهای بهشتی خبر میدهند که حاکی از پیام های به موقع، درمانگری و نجات یک زندگی است.

فرشتگان اخیرا بیشتر گرد دنیای ما حلقه زده اند، که بخشی از آن به خاطر دعاهای ما برای طلب یاری از بهشت است، و بخشی دیگر به این علت است که خدا و ملائک می دانند که زمان آن رسیده است که، خود، زندگانی و دنیای مان را شفا دهیم. در خلال تغییرات دو هزار ساله، فرشتگان به ما یاری داده اند تا بر چالشها، گرفتاری ها و امراضی کیه مانع از رسیدن ما به متعالی ترین توانایی هایمان شده است، فائق آییم. آنها تاثیرات ناشی از دلهره را در ما درمان می کنند. ملائک شفاگران توانمندی هستند که اگر بدان ها دست یابید، به تلاشهای درمانگریشان شتاب بیشتری می بخشید. هر چه بیشتر فرشتگان را به زندگیمان فرا بخوانیم، زندگیمان آمادگی بیشتری برای بازتاب درخششهای بهشتی می یابد.

قدرت شفابخش فرشتگان بی نهایت است. آنها میتوانند گرفتاری های ما را در حیطه روابط، شغل، مسائل مالی، مشکلات مسکن و دیگر نابسامانی ها در زندگی مرتفع سازند. با پیروی از چند مرحله می توانیم یاری ایشان را جلب نماییم:

اول: مدد طلب کنید: قانون اختیار می گوید که فرشتگان بدون اجازه شفاهی ما نمیتوانند در زندگی ما مداخله نمایند. تنها یک استثناء وجود دارد، آن هم زمانی است که زندگی ما در خطر است. در این صورت بی فوت وقت وارد عمل می شوند، در غیر این صورت ما باید از فرشتگان تقاضای کمک کنیم.

نحوه خواستن شگفت است؛ بدین معنی که الزاما نباید فرشتگان را برای یاری رسیما دعوت نمایید، بلکه صرفا در فکرتان فرشتگان را بخوانید و آنها فی الفور شما را اجابت می نمایند. شما نیز همچون هر کس دیگری، همواره دو یا چند فرشته یاری رسان دارید که از زمان تولد تا مرگ شما را همراهی می کنند. هرگز گفته ها، پندارها و عملکردهای شما از میزان عشق و حمایت آنها نمی کاهد، چرا که آنها شما را قدرتمندانه بی هیچ قید و شرطی دوست دارند.


مشخصات کتاب

عنوان: شفای فرشتگان
نویسنده: دورین ویرچو
زبان: فارسی
فرمت فایل: PDF
تعداد صفحات: 136
حجم فایل: 1 مگابایت

دانلود رایگان کتاب شفای فرشتگان نوشته دکتر دورین ویرچو pdf
دانلود رایگان کتاب شفای فرشتگان نوشته دکتر دورین ویرچو pdf
محصول: دانلود رایگان کتاب شفای فرشتگان نوشته دکتر دورین ویرچو pdf
تاریخ به روزرسانی: 1402/4/16
قیمت: 3,000 تومان
حجم فایل: 949 کیلوبایت
فروشنده: تلگرام avestafile@
تلفن فروشنده: 09031487102
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره دانلود رایگان کتاب شفای فرشتگان نوشته دکتر دورین ویرچو pdf نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: دانلود ، رایگان ، دانلود رایگان کتاب ، کتاب ، شفا ، فرشتگان
پشتیبانی: تلگرام avestafile@
09031487102
پشتیبانی
پشتیبانی