مشهد نارنجی

دانلود رایگان کتاب رازهای روانشناسی تاریک pdf

دانلود رایگان کتاب رازهای روانشناسی تاریک pdf

روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 34.3 مگابایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 8,000 تومان

معرفی محصول:

دانلود رایگان کتاب رازهای روانشناسی تاریک pdf

کتاب رازهای روانشناسی تاریک

معرفی کتاب رازهای روانشناسی تاریک

کتاب رازهای روانشناسی تاریک به قلم ویلیام کوپر، یک راهنما برای یادگیری مطالبی همچون دستکاری عاطفی پنهان ، کنترل ذهن، فریب و شستشوی مغزی است که هنر خواندن ذهن افراد و تأثیرگذاری بر رفتارهای انسانی را به شما می آموزد. این کتاب در گروه پرفروش ترین کتاب های آمازون قرار دارد.

روانشناسی تاریک، یکی از ابعاد علم روانشناسی است که برای عموم افراد، کمتر شناخته شده است در حالی که آشنایی با آن، امری حیاتی در زندگی امروزه به نظر می آید البته ورود و شناخت به این حوزه، بدون خواندن و کسب اطلاعات در مورد مفاهیم آن دست یافتنی نیست.

کتاب رازهای روانشناسی تاریک (Dark psychology secrets: the beginner’s guide to learn covert emotional) اولین ترجمه این اثر به زبان فارسی است و مفهوم نوینی را در اختیار فارسی زبانان قرار می دهد. در واقع این کتاب را می توان اولین دریچه آشنایی مخاطب ایرانی با مفاهیم روانشناسی تاریک در نظر گرفت. طی مطالعه این کتاب در خواهید یافت که چگونه ممکن است سایر افراد از شما سوء استفاده کنند و چطور می توانید خود را از این مسئله ایمن نگه دارید.

روانشناسی تاریک به مفاهیم مربوط به کنترل و دستکاری ذهن انسان پرداخته و با کاوش در طبیعت انسان، این امکان را فراهم می کند که افراد، اعمالی ارادی برای دفاع یا آسیب رساندن به هم نوعان خود بروز دهند.

این کتاب بیانگر زاویه ای تاریک از علمی است که به شدت در زندگی انسان ها تأثیرگذار بوده و عدم توجه به آن می تواند زندگی عاملان و سوژه های آن را دچار تغییرات ناخواسته کند. به زبان ساده تر با شناخت این علم می توان افراد را مجاب، ترغیب و یا وادار به کاری کرد که غیرارادی به آن واداشته شده اند.

ویلیام کوپر (Milton William Cooper) در این کتاب شما را با مهارت هایی همچون دستکاری عاطفی پنهان، کنترل ذهن، روش های شستشوی ذهنی و تأثیرگذاری بر رفتار دیگران آشنا می کند.

این کتاب شامل

1-تکنیک های رایج
2-مثلث روانشناسی تاریک
-انواع مختلف
4-کنترل ذهن
5بازی های ذهنی
6-تقویت اجباری
7-اغوای تاریک
8-شستشوی مغزی
9-روش های فریب
10-صفات شخصیتی و… می باشد.

📗 کتاب رازهای روانشناسی تاریک

👤 ویلیام کوپر

دانلود رایگان کتاب رازهای روانشناسی تاریک pdf
محصول: دانلود رایگان کتاب رازهای روانشناسی تاریک pdf
تاریخ به روزرسانی: 1402/5/8
قیمت: 8,000 تومان
حجم فایل: 34.3 مگابایت
فروشنده: تلگرام avestafile@
تلفن فروشنده: 09031487102
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره دانلود رایگان کتاب رازهای روانشناسی تاریک pdf نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (2)
ترتیب
سعید یوسفی کد: 4140

من یکی از دوستدارن کتابم من بخاطر تصادفی که کردم امید خودمو از دستت ندادم هر روزه با افسردگی مضمون دستپچو پنجه نرم میکردم حافظه بلند و کوتاه مدام از دست رفت ولی این کتاب بود به من انگیزه دوباره زیستنو داد و من این روزا روزا های بدی یو میگذرپنم قدرت خرید نانو ندارم ولی آرزو اینه که این کتاب یا هر کتابی دیگه زندگی من رو متحول کنه جون دوباره بده

پاسخ
1402/5/29
ans_result_4140
سعید یوسفی کد: 4119

کتابی بسیار عالی

پاسخ
1402/5/23
ans_result_4119
کلمات کلیدی: دانلود ، رایگان ، سایت دانلود رایگان کتاب های pdf ، بهترین سایت دانلود کتاب
پشتیبانی: تلگرام avestafile@
09031487102
پشتیبانی
پشتیبانی