مشهد نارنجی
اب درمانی الکسی سوفورین

اب درمانی الکسی سوفورین

روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 13.4 مگابایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 3,500 تومان

معرفی محصول:

🔰چار چوب نظری آب درمانی


✳️نظریه اساسی و اصول هیدروپاتی را میتوان به قرار زیر تشریح کرد:


💠ناخالصی های بدن، علت تمام بیماری هاست. درد، آوای طبیعت است که به مغز هشدار می دهد که پناهگاه عضو، مورد تهاجم دشمن قرار گرفته است و برای دفع میهمان ناخوانده یاری می طلبد.


🔷داروهای شیمیایی زهرآگین در چنین مواردی صرفا بیماری را کنترل می کنند، ولی نمی توانند علت را مرتفع سازند. این داروها مُتِعاقِباً صدمات شدید تری عارض می کنند.


🔶طبیعت، درمان دهنده بزرگی است. بنابراین تمهیدات ما در گرو همکاری با طبیعت، در پاکسازی زواید از طریق مصرف داخلی و خارجی آب است که سالم ترین، مطمئن ترین و بی آزارترین پاک کننده است.


♦️بدن انسان سالم بیش از 60 درصد آب دارد که درجه حرارت آن 37 درجه سانتی گراد است. بدن روزانه مقداری آب از طریق پوست، شش ها، کلیه ها و روده ها دفع می کند و برای اینکه در تندرستی باقی بماند، باید مقداری آب خالص را از راه غذا و آشامیدنی به بدن برسانیم.


♥️برای آنکه تندرستی را حفظ کنیم، همیشه باید غریزه طبیعی را به منزله راهنما قرار دهیم. علت اولیه تمام بیماری ها، باقی ماندن مواد مرضی در سیستم بدنی است. باکتری ها از این مواد زاید تغذیه می کنند. هیچ گونه باکتری در خون خالص اکسیژن دار و در مکانی که این مواد زاید یافت نمی شوند، نمی تواند رشد کند.


💢بیماری های مُزمن در اثر تجمع این مواد مرضی در بعضی از مناطق بدن که بنا به دلایلی ضعیف تر از بقیه اعضا در دفع مواد زاید است، مانند ریه، کبد یا کلیه به وجود می آیند که این مواد زاید سبب تضعیف و تخریب عضو گرفتار می شوند.


☢️تمهیدات ما در علاج بیماری حاد یا مزمن باید کمک به طبیعت در خروج این مواد زاید از بدن باشد که عملکرد اعضا را مختل می کند و این کار نباید با سموم یا تزریق مواد بیگانه در سیستم باشد که حالت بیماری را مشکل تر می سازد، پس آنگاه طبیعت با ناخالصی ها می ستیزد و موادی که برای بدن لازم نیست از بدن دفع می کند.


🚰ما به وسیله ی آب می توانیم:


1️⃣-هضم غذا را در بدن خود بهبود بخشیم و اجابت مزاج خود را فعال سازیم و جریان ادرار را منظم کنیم و پوست را پاک کنیم و منافذ را برای تعریق باز نگه داریم. تعریق را کم کنیم، وقتی که بیشتر از حد باشد. خواب طبیعی و سالم داشته باشیم و درجه حرارت را به هنگام تب کم کنیم.


2️⃣-درجه حرارت را در شرایط لَرز زیاد کنیم و جریان خون را تسریع نماییم. التهاب و احتقان را در هر جای بدن کاهش دهیم. از چرکی شدن هر قسمت مُلتهب جلوگیری کنیم و در هنگام بیماری تشنگی را مرتفع سازیم.


3️⃣-تمام ضایعات از قبیل زخم، بریدگی، سقوط، شکستگی ها، سوختگی ها را ترمیم کنیم. درد را به شیوه ای طبیعی، بدون داشتن اثرات ناگوار شایع داروهای سمی آرام کنیم. به طبیعت در ریشه کن ساختن ناخالصی ها، سموم و ... از بدن کمک برسانیم.


4️⃣-آسیب های کبد، یرقان، سنگ صفرا، یبوست، قولنج، کهیر، چاقی و بیماری های تحلیل برنده را شفا بخشیم. اختلال در آشامیدن، تپش قلب، روماتیسم، نقرس، ضعف جنسی و ... را بهبود نماییم. بیماری هایی از قبیل گال، کورک و دمل، کیست سرطان، زخم های خورنده، خنازیر، لوپوس، سل، جذام و ... را التیام دهیم و از افراد ضعیف و خسته مراقبت کنیم و آنها را با طراوت و سرپا نگه داریم.

و......

اب درمانی الکسی سوفورین
اب درمانی الکسی سوفورین
اب درمانی الکسی سوفورین
اب درمانی الکسی سوفورین
اب درمانی الکسی سوفورین
اب درمانی الکسی سوفورین
محصول: اب درمانی الکسی سوفورین
تاریخ به روزرسانی: 1399/12/27
قیمت: 3,500 تومان
حجم فایل: 13.4 مگابایت
فروشنده: جوادی
تلفن فروشنده: 09133042283
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره اب درمانی الکسی سوفورین نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: طب جایگزین ، طب سنتی ، آب درمانی ، بهبودبیماری بااب ، الکسی سوفورین
پشتیبانی: جوادی
09133042283
پشتیبانی
پشتیبانی