مشهد نارنجی
دانلود رایگان pdf کتاب قدرت و فکر مثبت نورمـن ویـنـسـنـت پـیـل

دانلود رایگان pdf کتاب قدرت و فکر مثبت نورمـن ویـنـسـنـت پـیـل

روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 43.6 مگابایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 3,500 تومان

معرفی محصول:

دانلود pdf کتاب قدرت و فکر مثبت نورمـن ویـنـسـنـت پـیـل

درباره کتاب قدرت و فکر مثبت
من این کتاب را نوشتم تا شما بدانید که می توان ذهنی آرام، جسمی سالم و انرژی مضاعف داشت. من می خواهم تکنیک هایی را به شما بیاموزم که نشان می دهند، شکست لازمه زندگی نیست و لذت بردن و شاد زیستن، حق هر انسانی است. بسیاری از ما هرروز، اسیر گرفتاری های کوچک و بزرگ زندگی می شویم. ما می جنگیم، اعتراض می کنیم، اشک می ریزیم و روزهای زیادی از عمرمان را با خشم فزاینده نسبت به بد بیاری ها سر می کنیم. غافل از این که راه گریزی از تمام این جه کنم ها وجود دارد. اما جای تاسف است که انسان خود را تسلیم مشکلاتش کرده، آنها را به عنوان طبیعت زندگی پذیرفته و برای ازمیان برداشتن شان هیچ کاری نمی کند

کتاب قدرت و فکر مثبت نورمـن ویـنـسـنـت پـیـل

تعداد صفحات :341

هیچ دلیلی برای ناامیدی وجود ندارد

نویسندگانی بزرگی از جمله: جیم ران ، وین دایر ، کوین ترودو مطالعه این کتاب را توصیه کرده اند.

نقد و بررسی کتاب قدرت و فکر مثبت

نورمن وینسنت پیل نویسنده ی کتاب موفق قدرت و فکر مثبت، کتاب خود را با این جملات پرانرژی و انگیزه بخش آغاز کرده است: «من – وینسنت پیل- از عمق وجودم به اصول مطرح شده در این کتاب باور دارم، چون معجزات ناشی از آنها را در زندگی خود و اطرافیانم دیده ام. مطمئن باشید بعد از خواندن این کتاب، می توانید شرایط زندگی فعلی تان را تغییر دهید و یقین داشته باشید، اختیار اموری که تا به حال کنترل شما را در دست داشته اند، به دست خود خواهید گرفت.»

درباره ی کتاب قدرت و فکر مثبت اثر نورمن وینسنت پیل

کتاب قدرت و فکر مثبت با عنوان اصلی «The Power of Positive Thinking» برای اولین بار در سال 1952 منتشر شد. این اثر، بر اساس تجربیات نویسنده برای کسب آرامش و لذت بردن از زندگی نوشته شده است و راهنمایی برای بازگردانی شادمانی به زندگی به شمار می آید. نویسنده در این اثر با زبانی ساده و روان از قدرت بی نهایت ذهن انسان، تاثیر شگفت انگیز تفکر مثبت در زندگی و به دنبال آن خلق انرژی مضاعف می گوید و توضیح می دهد چگونه با دست برداشتن از کج خلقی و منفی نگری می توان نیروی لازم برای پیشرفت را به دست آورد، احساسات ما در زندگی، محرک های لازم برای تغییر شرایط و حرکت به سمت جلو به شمار می آیند بنابراین آشفتگی هیجانی روح انسان را خسته می کند و از سرعت حرکت او در مسیر تعالی می کاهد.

نویسنده برای درک بهتر مفاهیم از داستان هایی واقعی و گفتگو با اشخاص گوناگون بهره گرفته است و با موشکافی صحبت های آنان نکات و تکنیک های موثر برای کسب آرامش روحی بیان می کند او هم چنین برای رسیدن به باوری بهتر درباره ی خود و اصلاح الگوی فکری، از آموزه های دینی و ایمان به خداوند استفاده کرده است. کتاب قدرت و فکر مثبت نکات جالبی درباره ی احساسات منفی شما که حتی از آن خبر ندارید، را در اختیارتان قرار می دهد و به شما می آموزد چگونه آنها را به سمت یک تفکر مثبت و هدایت کنید.

مروری بر فصل های کتاب قدرت و فکر مثبت

کتاب قدرت و فکر مثبت دارای 16 فصل است که نام ده فصل آن به ترتیب زیر آمده است.

فصل اول: خودتان را باور کنید

فصل دوم: ذهن آرام، ذهن قدرتمند است.

فصل سوم: چطور انرژی خود را حفظ کنید؟

فصل چهارم: تاثیر نیایش را بیازمایید

فصل پنجم: چطور باعث شادمانی خودتان شوید

فصل ششم: از کج خلقی و بی تابی دست بردارید

فصل هفتم: توقع بهترین را داشته باشید و همان را به دست آورید

فصل هشتم: من شکست نمی خورم

فصل نهم: دست از نگران شدن بردارید

فصل دهم: قدرت حل مشکلات شخصی

درباره ی نورمن وینسنت پیل نویسنده ی کتاب قدرت و فکر مثبت

نورمن وینسنت پیل، کشیش و نویسنده ی آمریکایی است که با انتشار کتاب «قدرت و فکر مثبت» به شهرت فراوانی دست یافت. او متولد سال 1898 در ایالت اوهایو است و به مدت 52 سال به عنوان کشیش در کلیسای کالج مرمر در نیویورک خدمت کرد. 5 رنیس جمهور ایالات متحده آمریکا خدمات ارزشمند و کتاب تاثیرگذار او را مورد ستایش قرار دادند.

ترجمه ی کتاب قدرت و فکر مثبت به فارسی

انتشارات سپید کتاب قدرت و فکر مثبت را با ترجمه ی ربابه امیری عرضه کرده و در اختیار علاقه مندان قرارداده است.

چرا باید کتاب قدرت و فکر مثبت را خواند؟

کتاب قدرت و فکر مثبت در دسته ی کتاب های خودیاری و مثبت اندیشی قرار دارد. کتاب قدرت و فکر مثبت مناسب برای گروه سنی بزرگ سال است. تعداد صفحات نسخه ی چاپی کتاب 144 صفحه است که با مطالعه ی روزانه 20 دقیقه می توانید این کتاب را در 7 روز بخوانید. کتاب قدرت و فکر مثبت حجم اندکی دارد و برای افرادی که وقت کافی برای خواندن کتاب های طولانی را ندارند و قصد دارند کتابی مختصر با موضوع خودیاری و مثبت اندیشی را بخوانند مفید خواهد بود.

در بخشی از کتاب قدرت و فکر مثبت می خوانیم

یکی دیگر از راهبردهای موثر برای داشتن ذهنی آرام، تمرین «سکوت روزانه» است. سعی کنید حداقل 15 دقیقه از روزتان را به این کار اختصاص دهید. به خلوت ترین و ساکت ترین محل ممکن رفته و برای 15 دقیقه، آرام گوشه ای نشسته يا دراز بکشید. حتی کلمه ای حرف نزنید. هیچ مطلبی ننوشته و نخوانید. تا می توانید به چیزی هم فکر نکنید. در ذهن خود فقط سکوت را بپرورانید. البته این عمل در ابتدا بسیار سخت است. چون ذهن تمایل به درگیر شدن با افکار مختلف را دارد. اما با کمی تمرین در این کار تبحر پیدا خواهید کرد. خود را آبی روان تصور کنید تا موج ها و همهمه ها کم کم از شما دور شوند.

وقتی کاملا در خلسه ای از سکوت فرو رفتید، صدای پروردگار خویش را خواهید شنید که از عمق جان تان که سرشار از سکوت و آرامش است با شما سخن می گوید. این صدا سراسر زیبایی و توازن است و شما را هم مانند خود زیبا و متوازن خواهد کرد. توماس کارلیل می گوید: «سکوت چیزی است که همه ی اتفاقات در آن به شکل واقعی خود در می آید.»

شاید فقدان آرامش درونی ما انسان ها تا اندازه ای ناشی از سروصداها و هیاهویی باشد که (در دنیای مدرن امروزه) سیستم عصبی ما به آن عادت کرده است. آزمایشات نشان می دهند وجود سروصدا در محل کار محل خواب و زندگی به میزان قابل توجهی میزان کارایی را کم می کند. برخلاف باور عوام، مکانیسم های عصبی، ذهنی و فیزیکی ما به هیاهو خو نمی گیرند و هر چه قدر هم که این صداها آشنا و تکراری باشند نشنیده از کنار ذهن نیمه هشیار ما رد نمی شوند. صدای ماشین ها و موتورها و سروصداهای دیگر استراحت و آرامش واقعی را از ما سلب می کند: اصلا به همین دلیل است که هنگام بیداری، در عضلات خود احساس کوفتگی می کنیم. پس، ذهن خود را با تجارب خوب و منظره های زیبایی که دیده اید پر کنید. به طوری که آنها تصاویر پس زمینه ی ذهن شما را تشکیل دهند. باید بدانید آسان ترین راه برای داشتن ذهنی آرام، خلق آن است و این به دست نمی آید مگر با تمرین و پیروی از دستورالعمل های ساده ی این کتاب.

آن چه در بالا خواندید بررسی و نقد کتاب قدرت و فکر مثبت اثر نورمن وینسنت پیل بود.خرید و دانلود این اثر در همین صفحه امکان پذیر است. برای مطالعه ی دیگر کتاب ها در زمینه ی خودیاری و مثبت اندیشی می توانید به قسمت دسته بندی کتاب ها مراجعه و کتاب های این موضوع را یکجا مشاهده کنید.

دانلود رایگان pdf کتاب قدرت و فکر مثبت نورمـن ویـنـسـنـت پـیـل
محصول: دانلود رایگان pdf کتاب قدرت و فکر مثبت نورمـن ویـنـسـنـت پـیـل
تاریخ به روزرسانی: 1402/4/3
قیمت: 3,500 تومان
حجم فایل: 43.6 مگابایت
فروشنده: تلگرام avestafile@
تلفن فروشنده: 09031487102
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره دانلود رایگان pdf کتاب قدرت و فکر مثبت نورمـن ویـنـسـنـت پـیـل نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (3)
ترتیب
مریم رضوی (خریدار این محصول) کد: 4299

من کتاب رو خریدم ولی بهم‌ندادش پی‌دی اف ش رو

پاسخ
1402/8/3
پشتیبانی تلگرام آتش پنجه (فروشنده) کد: 4333

برای پشنیبانی تلگرام پیام بدین
avestafle@

پاسخ
1402/8/20
ans_result_4333
ans_result_4299
سیده طاهره پورسیدیان (خریدار این محصول) کد: 4262

سلام روز بخیر ببخشید داشتیم کتاب تفکرمثبت میخریدم دوباره هزینه دادم

پاسخ
1402/7/16
پشتیبانی تلگرام آتش پنجه (فروشنده) کد: 4335

پشتیبانی تلگرام avestafile

پاسخ
1402/8/20
ans_result_4335
ans_result_4262
پردیس جمشیدی کد: 3440

پردیس جمشیدی

پاسخ
1401/11/25
ans_result_3440
کلمات کلیدی: قدرت ، فکر ، مثبت ، کتاب ، دانلود ، دانلود رایگان
پشتیبانی: تلگرام avestafile@
09031487102
پشتیبانی
پشتیبانی