مشهد نارنجی

دانلود رایگان کتاب طالع بینی چینی pdf – نوشته ی سوزان وایت

دانلود رایگان کتاب طالع بینی چینی pdf – نوشته ی سوزان وایت

روش تحویل: لینک دانلود فایل
مبدإ ارسال: تهران
نمودار قیمت قیمت برای شما: 2,500 تومان

معرفی محصول:
کتاب طالع بینی چینی به زبان ساده و آسان طالع بینی چینی را توضیح داده است

طالع بینی:

کتاب طالع بینی چینی: طالع بینی به روش هایی گفته می شود که برخی باور دارند به یاری آنها می توان از آینده و سرنوشت هرکس آگاه شد. علم اخترگویی یا طالع بینی یعنی تعبیر و تفسیر آینده با توجه به وضعیت ستارگان، و علم اخترشناسی یعنی پژوهش علمی ستارگان و علم کائنات، نخست از سده هفدهم میلادی از یکدیگر جدا شدند. امروز طالع بینی یا ستاره خوانی مورد تایید مجامع علمی نیست، و بسیاری از مردم آن را خرافات و موهوم پرستی می دانند.

طالع بینی را می توان زیرمجموعه ستاره بینی دانست که معمولاً با توجه به تطبیق وضعیت سماوی با تولد فرد مربوط می شود؛ ولی طالع بینی اعداد، اسامی، رنگ (علاقه به رنگ خاص) و امور دیگر نیز گفته می شود.


تاریخچه:


هزاران سال پیش آسمان شب برای مردم نسبت به امروز اهمیت بسیار بیشتری داشت. آنها نقوش درهم و برهم ستارگان را به عنوان تصویری از جهان زمینی می پنداشتند و نام اشیا، قهرمانان افسانه ای و بیش از هر چیز جانوران مورد علاقه و احترام خود را به این نقوش آسمانی می دادند. آنها در گروه معینی از ستارگان درخشان نقش ثور (گاو)، حمل (بره)، حوت (ماهی) و جدی (بز) و بسیاری از صورت های دیگر را می دیدند.

علاوه بر آنها به فرایندهایی که در آسمان نقش می گرفتند، قبل از هر چیز توجه می کردند: آنها مشاهده می کردند که چگونه ماه به طور منظم و به تناوب تغییر شکل می دهد. آنها این نکته را دریافتند که تعدادی از ستاره های درخشان متفاوت از اغلب ستارگان دیگر حرکت می کنند و آنها را ستاره های مهاجر یا سیاره ها نامیدند. و آنها با اشتیاق می خواستند بدانند که این بازی های آسمانی منحصربه فرد چه معنا و مفهومی برای آنها می تواند داشته باشد.

آیا خورشید، ماه و سیاره ها شاید خدایانی بودند، که در ارتفاعی غیر قابل دسترس و بالاتر از همه چیز این سو و آن سو می رفتند؟ یا این که خدایان به این طریق خواسته ها و اخطارهای خود را به آدمیان منتقل می کردند؟ بنابراین کم و بیش به این ترتیب بود که طالع بینی (اخترگویی یا تنجیم) به وجود آمد، علمی که در آن انسان بر اساس وضعیت ستارگان به ظاهر می تواند آینده را پیشگویی کند.

دانلود رایگان کتاب طالع بینی چینی pdf – نوشته ی سوزان وایت
محصول: دانلود رایگان کتاب طالع بینی چینی pdf – نوشته ی سوزان وایت
تاریخ به روزرسانی: 1402/2/18
قیمت: 2,500 تومان
فروشنده: تلگرام avestafile@
تلفن فروشنده: 09031487102
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره دانلود رایگان کتاب طالع بینی چینی pdf – نوشته ی سوزان وایت نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: دانلود ، کتاب ، طالع بینی ، چینی
پشتیبانی: تلگرام avestafile@
09031487102
پشتیبانی
پشتیبانی