مشهد نارنجی
کتاب دستان شفابخش یا تجسم شفابخش

کتاب دستان شفابخش یا تجسم شفابخش

روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 3.3 مگابایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 3,000 تومان

معرفی محصول:

کتاب دستان شفابخش یا تجسم شفابخش

بخشی از متن

اگر بتوانید ذهن خود را جهت برطرف ساختن هر نوع دردی برنامه ریزی کنید یا اگر قادر باشید به خود و دیگران جهت کسب سلامتی مجدد کمک کنید، آیا از آن استفاده نخواهید کرد؟ اگر بتوانید با کمی تلاش ذهنی، مشکل بی خوابی خود را بر طرف سازید، آیا از مصرف قرص های خواب آور صرف نظر نخواهید کرد؟ اخیرا پزشکان دریافته اند که بین ذهن انسان با سلامتی یا بیماری او ارتباط تنگاتنگی وجود دارد. ذهن آدمی قادر است موجب بیماری شود، از یک بیماری جلوگیری کند و یا باعث سلامتی و تندرستی دوباره شود. روش خوزه سیلوا بر اساس این شناخت استوار بوده و عملا در سالهای اخیر امتحان خود را به خوبی پس داده است.

دکتر «کارل سیمونتون» یکی از متخصصین پرتو درمانی، با تنظیم و تلفیق روش های سیلوا، جهت درمان سرطان روشی را ابداع کرد که بعدها آن را « سرطان درمانی » نام نهاد. او در زمینه درمان بیماران سرطانی با این روش به نتایج چشمگیری دست یافت. به طوری که روز به روز بر شمار نجات یافتگان از این بیماری مهلک افزوده می شد. دکتر «سیمونتون» این روش را به یکی از موثرترین و شناخته شده ترین روش های درمان سرطان تبدیل نمود.

پزشک دیگری به نام «دین ارنیش»، عضو دانشکده پزشکی دانشگاه هاروارد با استفاده از تکنیک های آرمیدگی و تصویر سازی ذهنی، گام جدیدی در راه درمان بیماران قلبی برداشت. او این تکنیک ها را با رژیم های غذایی ویژه و فیزیوتراپی تلفيق نمود و تأثیربخشی این عمل را در یک محدوده کلینیکی تحت کنترل مورد بررسی قرار داد و نتیجه آزمایشات را در قالب یک تحقیق علمی ارائه کرد. دکتر «ار نیش» دریافت که در تعدادی از بیماران درد قفسه سینه کاهش یافته، و در بسیاری از آنان نیز کاملا از بین رفته بود.

در صورت برخورد با هر گونه مشکلی در دانلود یا باز کردن فایلها در تلگرام به شماره 09010873800 خانم زینب یوسفی ، مدیریت رزفایل پیام بدهید.

پشتیبانی تلگرام : زینب یوسفی 09010873800

کتاب دستان شفابخش یا تجسم شفابخش
محصول: کتاب دستان شفابخش یا تجسم شفابخش
تاریخ به روزرسانی: 1400/6/8
قیمت: 3,000 تومان
حجم فایل: 3.3 مگابایت
فروشنده: رز فایل
تلفن فروشنده: 09010873800
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره کتاب دستان شفابخش یا تجسم شفابخش نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: کتاب دستان شفابخش یا تجسم شفابخش ، تجسم شفابخش ، شفابخش ،
پشتیبانی: رز فایل
09010873800
پشتیبانی
پشتیبانی