مشهد نارنجی

پارک کوهسنگی از جاذبه های گردشگری مشهد+ عکس

11 دی 99 ساعت 04:05
سلام به دوستان عزیز به خصوص زائرین گرانقدر حرم امام رضا علیه السلام سلطان خراسان در این مطلب از سایت مشهد نارنجی قصد داریم تا شما را با پارک کوهسنگی آشنا کنیم
پارک کوهسنگی از جاذبه های گردشگری مشهد+ عکس

پارک زیبای کوهسنگی مشهد یکی از جاذبه های گردشگری شهر مشهد است که هر ساله صدها هزار بازدید کننده مجاور و زائر را به خود جذب می کند.

زیبایی طبیعی پارک کوهسنگی که یکی از قدیمی ترین پارک های مشهد و بعد از پارک ملت محبوب ترین پارک مشهد است باعث شده تا این پارک زیبا هر روز تعداد گردشگران و بازدید کنندگان بیشتری را به خود جلب کند.

این پارک علاوه بر اینکه پاتوق همیشگی خانواده های مشهدی است، به دلیل قرار گرفتن آن در خیابان کوهسنگی که به تقی آباد و سینما آفریقا ختم می شود و به خیابان دانشگاه و سینما هویزه نزدیک است روزانه صدها دختر پسر مشهدی و زائر را به خود جذب می کند.

با تاسیس خط 2 مترو حالا دختر و پسرهای مشهدی و خانواده های مشهدی و زائرین عزیز آقا علی ابن موسی الرضا به راحتی می توانند به پارک کوهسنگی دسترسی داشته باشند که این باعث محبوبیت چندبرابری این پارک قدیمی و بسیار زیبا شده است.

پارک کوهسنگی یکی از بزرگ ترین پارک های مشهد است که دو رشته کوه از کوه بینالود را در دل خود دارد. اگر با تور مشهد به این شهر سفر کرده باشید، به احتمال زیاد یکی از برنامه های تفریحی شما بازدید از کوه سنگی خواهد بود. این منطقه سرسبز و خوش آب وهوا از گذشته موردتوجه مسافران و ساکنان مشهد بوده و بازدیدکنندگان زیادی در فصل های بهار و تابستان به قصد گردش روانه کوهسنگی می شوند. البته کوه سنگی در پاییز هم جذابیت ویژه ای دارد و مسافران از آن بازدید می کنند.

عکسی زیبا از پارک کوهسنگی در فصل پاییز،پادشاه فصل ها

استخر زیبای پارک کوهسنگی مشهد

پارک زیبای کوهسنگی پاتوق بچه های مجاور و زائر مشهد

توجه : اگر قصد سفر به شهر مشهد مقدس را دارید حتما قبل از همه چیز قیمت انواع تور مشهد، سوئیت ها و آپارتمان ها را در لینک زیر ببینید

https://mashhadenarengi.com/agahi_ha.aspx?p_group=1

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره پارک کوهسنگی از جاذبه های گردشگری مشهد+ عکس نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (1)
ترتیب
جوادی کد: 8

عالی بود

پاسخ
1399/10/11
ans_result_8
کلمات کلیدی: مشهد،تور مشهد،تور لحظه آخری مشهد،جاهای دیدنی،کوهسنگی